Silniki elektryczne

Czy w pełni wykorzystujesz swoje silniki elektryczne? Żywotność silnika zależy od żywotności łożyska, a żywotność łożyska zależy od prawidłowego smarowania.

Wiele awarii silników elektrycznych jest związanych z łożyskami, a łożyska nigdy nie osiągają przewidzianej żywotności.
Według Departamentu Energii Stanów Zjednoczonych ponad 70 procent energii elektrycznej zużywanej w przemyśle pochodzi z silników elektrycznych, które stanowią 25 procent wszystkich urządzeń wirujących w zakładzie. Oznacza to, że silniki elektryczne odpowiadają za prawie 25 procent krajowego zużycia energii elektrycznej.

Wszystko to oznacza dla Ciebie to, że maksymalizacja wysiłków związanych z niezawodnością smarowania za pomocą silników elektrycznych może mieć dramatyczny wpływ na czas pracy i koszty, w tym naprawy i wymiany, robociznę i zużycie energii.

Inżynierowie ds. Smarowania dysponują środkami smarnymi, produktami zapewniającymi niezawodność i wiedzą specjalistyczną, które pomogą Ci stworzyć kompletny program, który pomoże zmaksymalizować żywotność łożysk silnika elektrycznego, zminimalizować problemy ze smarowaniem i zwiększyć poziom bezpieczeństwa.