Rolnictwo

Najlepsze praktyki zwiększają produkcję rolną

Jeśli pracujesz w rolnictwie, wiesz, jak ważny jest Twój sprzęt dla wydajności. Niezależnie od tego, czy używasz traktorów, wózków widłowych, ciężarówek, sprężarek powietrza, pomp próżniowych czy innych maszyn rolniczych, utrzymanie sprzętu w stanie pracy w krytycznych okresach jest niezbędne. Może to być trudne z powodu trudnych warunków środowiskowych i pracy – takich jak zimno, ciepło, brud i woda – które mogą mieć negatywny wpływ na działanie smaru w Twoim sprzęcie.

LE może pomóc, tworząc kompleksowy program niezawodności smarowania, obejmujący wysokiej jakości smary i najlepsze praktyki, które pozwolą chronić Twój sprzęt, zwiększyć produkcję oraz zaoszczędzić czas i pieniądze. Polegasz na swoim sprzęcie. Pozwól, aby nasz program niezawodności smarowania pomógł Ci się tym zająć.

LE ma rozwiązania dla wyzwań rolniczych

Dobry program niezawodności smarowania zaczyna się od dokładnej wiedzy na temat zastosowania i wyposażenia. W rolnictwie wczesne uruchomienie może nastąpić w bardzo niskich temperaturach, podczas gdy pogoda w ciągu dnia może być bardzo gorąca. Nawadnianie naraża łożyska i przekładnie na działanie wody. Głęboka orka powoduje duże obciążenia na ciągnikach.

W trudnych warunkach, takich jak te, potrzebny jest smar do dużych obciążeń, który nie zmywa się, nie stłucze się, nie topi się i nie działa. LE ma wyjątkowo lepki smar zalecany do długotrwałych zastosowań, taki, który wydłuży okresy między smarowaniami i nie stwardnieje z wiekiem. LE może również dostarczać rolnikom i innym klientom rolniczym automatyczne systemy smarowania, aby zapewnić, że ich sprzęt jest smarowany odpowiednim smarem, we właściwej ilości, we właściwych odstępach czasu.

LE może zwiększyć osiągi silnika rolniczego sprzętu mobilnego dzięki wytrzymałej formulacji oleju silnikowego, która zapobiega powstawaniu osadów i zmniejsza zużycie w silnikach wysokoprężnych i benzynowych. Oleje silnikowe LE zapewniają całoroczne osiągi. Ich formuła zapewnia dobre właściwości lepkości zarówno w wysokich, jak i niskich temperaturach. W połączeniu z okresową analizą oleju i wymianą filtrów mogą bezpiecznie wydłużyć okresy między wymianami. LE zapewnia również płyny przekładniowe i dodatki uszlachetniające do oleju napędowego, które pomagają w utrzymaniu maksymalnej wydajności Twojego sprzętu.

Nawozy i opryski chemiczne są zwykle korozyjne, dlatego środki smarne z doskonałymi dodatkami do rdzy i utleniania są niezbędne, aby pomóc chronić sprzęt. Na przykład suchy nawóz zbiera się na łańcuchu jezdnym w łożu rozsiewacza. Może to spowodować zerwanie łańcucha podczas pracy. LE posiada linię smarów zaprojektowanych specjalnie do ochrony łańcuchów i lin stalowych przed rdzą i korozją.