Oleje przemysłowe

Oleje przemysłowe LE sprawdzają się w niezliczonych zastosowaniach

Inżynierowie ds. Smarowania duży wybór olejów przemysłowych jest dobrze dostosowany do szerokiego wachlarza zastosowań, w tym zastosowań o długiej żywotności, zastosowań w wysokich i niskich temperaturach, zastosowań z możliwością przypadkowego kontaktu z żywnością oraz zastosowań zewnętrznych w środowiskach morskich i inne obszary, w których względy środowiskowe wymagają stosowania smarów o bardzo niskiej toksyczności. Oleje przemysłowe LE są dostępne w szerokiej gamie klas ISO, o lepkości spełniającej wszelkie wymagania aplikacyjne.

Większość naszych olejów przemysłowych zawiera co najmniej jeden z zastrzeżonych przez LE dodatków poprawiających wydajność, w tym:

  • Monolec®, a wear-reducing additive that creates a single molecular lubricating film on metal surfaces
  • Quinplex®, an impact-resistant additive that helps to form a barrier against corrosion
  • Duolec®, a dual-acting additive that imparts synergistic properties to lubricants, providing both wear-reducing and extreme pressure protection

Kompleksowa oferta olejów przemysłowych oferuje wiele korzyści

Oleje przemysłowe LE obejmują 15 głównych kategorii, od olejów przekładniowych, olejów do sprężarek powietrza i olejów hydraulicznych po oleje do wiertnic, turbin i oleje o niskiej toksyczności. Ponieważ rodzaje olejów przemysłowych oferowane przez LE są tak różnorodne, ich cechy i zalety są również zróżnicowane. Należą do nich antypienne, przeciwzużyciowe, o wysokiej lepkości, stabilności termicznej i dużej nośności, a także wiele innych. Wśród olejów z linii LE znajdują się odmiany półsyntetyczne lub w pełni syntetyczne, niektóre spełniające wymagania NSF H1 dotyczące przypadkowego kontaktu z żywnością i posiadające certyfikat Kosher Pareve wydany przez Orthodox Union, a niektóre spełniające kryteria USDA H2 dotyczące kontaktu z żywnością obszary zakładów przetwórstwa spożywczego.

Ze względu na te cechy i zalety oleje przemysłowe LE mogą zapobiegać rdzewieniu, przylegać do metalu, zwalczać hydrolizę kwasową, poluzowywać skorodowane i zamarznięte części oraz spełniać lub przewyższać wymagania OEM dla różnych typów maszyn.

Nasze specjalnie zaprojektowane oleje przemysłowe nieustannie przewyższają konwencjonalne oleje w wielu zastosowaniach. Systemy wymiany ciepła, hydraulika, scentralizowane systemy smarowania, sprężarki powietrza i sprzęt budowlany korzystają z naszych doskonałych receptur, które zawierają odpowiednie oleje bazowe i odpowiednie pakiety dodatków do każdego zastosowania.

Aby dowiedzieć się więcej o naszych wielu olejach przemysłowych i innych produktach zapewniających niezawodność smarowania, skontaktuj się.