Materiały sypkie

Ekspertyza na miejscu zapewnia natychmiastowy wpływ

Sprzęt do kopania, pogłębiania, holowania i pompowania wymaga odpowiedniego smarowania powierzchni metalowych i ich usunięcia z wody i brudu, aby zmaksymalizować żywotność. Sprzęt używany w przemyśle piasku i żwiru jest narażony na ekstremalne temperatury, wilgoć, kurz i brud, z których wszystkie mogą mieć niekorzystny wpływ na działanie smaru i prowadzić do przedwczesnej awarii sprzętu i kosztownej wymiany części. Lubrication Engineers od wielu lat służy klientom w branży piasku i żwiru, a nasi eksperci w dziedzinie smarowania i serwis na miejscu mogą mieć natychmiastowy wpływ na Twoją działalność.

LE ma rozwiązania dla trudnych wyzwań

Wymiana silnika elektrycznego może być kosztowna i czasochłonna, a silniki elektryczne muszą działać niezawodnie, aby pogłębiarki, pompy wodne, przenośniki taśmowe i przesiewacze działały. Doskonały smar LE do silników elektrycznych wytrzyma większość konkurencyjnych środków smarnych, zapewniając wydajną pracę silników elektrycznych. LE zapewnia również narzędzia niezbędne do prawidłowego nakładania smaru, niezależnie od tego, czy wykonujesz aplikację ręczną, czy wolisz dzisiejsze automatyczne smarownice, aby poprawić konsystencję i zmniejszyć koszty pracy.

Czy Twoje liny stalowe, kable i liny holownicze zardzewiały, skorodowane lub postrzępione? Możesz chronić swoją linę stalową i kable przed obciążeniami wysokimi naprężeniami, obciążeniami udarowymi, szarpaniem i dużymi obciążeniami dzięki pełnej linii penetrujących i powlekających smarów do lin stalowych LE. Niezależnie od tego, czy chcesz, aby smar wniknął do rdzenia, czy też pokrywał i uszczelniał, LE może dostarczyć pełną gamę ochronnych rozwiązań smarnych. Dostarczamy nawet aplikatory smaru do lin stalowych, aby obniżyć koszty pracy i zapewnić bezpieczne i niezawodne działanie Twojej liny stalowej.

Chroń swoje silniki przed zużyciem i skutkami ekstremalnych warunków pracy, w tym zimna, wysokiej temperatury, wilgoci, brudu, dużych obciążeń udarowych i ciągłej pracy. Pełna linia olejów silnikowych, płynów przekładniowych i suplementów paliwa LE to sprawdzone właściwości w mobilnych i stacjonarnych silnikach pracujących w trudnych warunkach.