Energetyczny

Rozwiązania obejmują smary przemysłowe do wytwarzania energii

Dzięki dogłębnemu zrozumieniu elektrowni i ich wyjątkowych wymagań inżynierowie ds. Smarowania są gotowi do udzielenia odpowiedzi niezawodnymi rozwiązaniami, w tym wysokowydajnymi przemysłowymi smarami do wytwarzania energii. Niezależnie od tego, czy jesteś w elektrowni parowej, gazowej czy hydroelektrycznej, możemy dostosować program niezawodności smarowania do indywidualnych problemów związanych z konserwacją. Możemy pomóc chronić Twoje turbiny parowe, turbiny gazowe, generatory, pompy zasilające kotły, młyny kulowe, młyny walcowe i młyny misowe dzięki naszemu wyborowi olejów turbinowych, smarów do otwartych przekładni, olejów do zamkniętych przekładni i innych przemysłowych smarów do urządzeń energetycznych. Ponadto LE może zapewnić niezawodne rozwiązania, w tym wzierniki, wózki filtracyjne i analizę oleju.

Program niezawodności smarowania zapewnia ciągłą pracę instalacji

Ponieważ przestoje są kosztowne i mogą prowadzić do przerw w dostawie prądu, LE zobowiązuje się do zapewnienia nieprzerwanej pracy. Będziemy ściśle współpracować z Państwem w celu określenia konkretnych wyzwań, a następnie opracujemy program niezawodności smarowania z rozwiązaniami, które maksymalizują czas sprawności i chronią sprzęt do wytwarzania energii. Zwracając szczególną uwagę na typowe problemy z elektrownią, opracowaliśmy rozwiązania dla konkretnych przypadków, aby zwiększyć wydajność i wydłużyć żywotność środków smarnych i sprzętu.

Każde rozwiązanie LE rozpoczyna się od oceny na miejscu całego sprzętu wymagającego smarowania. Przeszkolony, lokalny konsultant ds. Smarowania LE dostarcza szczegółowy raport zalecający środki smarne, metody aplikacji, ilości użytkowania oraz okresy między wymianami i smarowaniem. Oprócz kompleksowej linii doskonałych przemysłowych środków smarnych LE, Twój konsultant LE może zaoferować Ci inne nasze niezawodne produkty i usługi, aby zapewnić skuteczność Twojego programu. Typowe obszary zainteresowania w elektrowniach obejmują:

Turbiny parowe i pompy zasilające kotły – Turbiny parowe i pompy zasilające kocioł często mają problemy związane z zanieczyszczeniem wody, utlenianiem i degradacją termiczną. W tych scenariuszach LE zazwyczaj zaleca olej turbinowy Monolec®, wzierniki oleju i analizę oleju.

Młyny kulowe i prętowe – kosztowna utylizacja, troska o środowisko, nieskuteczny smar i uszkodzenie sprzętu to problemy, które często dotykają młyny kulowe i prętowe. LE oferuje kilka rozwiązań, w tym Pyroshield® Syn Open Gear Lubricant oraz bezproblemowy proces konwersji na miejscu.

Młyny miskowe – Intensywne wymagania eksploatacyjne i zapylone, trudne warunki mogą prowadzić do poważnych problemów w młynach miskowych. Przemysłowy olej przekładniowy Duolec®, systemy podwójnych filtrów i program analizy oleju Xamine ™ to częste i skuteczne rozwiązania LE.

LE wzmacnia usługi w zakresie wytwarzania energii

Oprócz oceny sprzętu na miejscu, konsultacji i serwisu, LE zapewnia następujące opcje dostosowywania i wartości dodanej:

  • Projektowanie, wdrażanie i wsparcie programu
  • Program do analizy oleju z interpretacją ekspercką
  • Edukacja i szkolenie w zakresie smarowania

LE z przyjemnością oferuje zalecenia dotyczące przemysłowych środków smarnych i niezawodności dla różnych zastosowań związanych z wytwarzaniem energii, a także dostarcza dane dotyczące wszystkich naszych produktów, które pomogą Ci podjąć właściwą decyzję. Aby dowiedzieć się więcej o naszych olejach turbinowych, smarach przekładniowych i innych przemysłowych smarach do wytwarzania energii, skontaktuj się z nami już dziś.