Budownictwo

Zapobieganie sprawia, że ​​sprzęt budowlany działa

Od buldożerów, wywrotek i koparek po skrobaki i łopaty, cały sprzęt budowlany podlega trudnym warunkom. Narażenie na ekstremalnie niskie lub wysokie temperatury, wilgoć, kurz i brud może pogorszyć działanie smaru i doprowadzić do przedwczesnej awarii sprzętu. Kompleksowy program inżynierów ds. Smarowania, skupiający się na zapobieganiu, może pomóc wyeliminować przestoje i obniżyć koszty operacyjne, zapewniając stosowanie odpowiedniego smaru dla każdego elementu wyposażenia i utrzymywanie smaru w stanie wolnym od zanieczyszczeń.

Ciężka praca wymaga silnego smaru

Nie wszystkie smary są takie same. W ciężkich zastosowaniach przemysłowych, na przykład na placach budowy, wysokowydajny smar może mieć znaczący wpływ na sukces operacyjny. Ciężki sprzęt stosowany przy budowie ulic, autostrad, mostów i budynków podlega ekstremalnym warunkom środowiskowym. Niezależnie od tego, czy jest to zimny, mglisty poranek, czy gorące, suche i zakurzone popołudnie, warunki te wpływają na działanie smaru. Program niezawodności smarowania LE koncentruje się na utrzymaniu smaru w stanie czystym i suchym w celu ochrony sprzętu, jak również samego smaru. Typowe punkty cierpienia smarów w operacjach budowlanych obejmują:

Awarie łożysk – smary narażone na ciepło mogą się stopić i wypaść z łożysk. Smary, które nie tworzą dobrego uszczelnienia, mogą przepuszczać zanieczyszczenia. LE zawiera smary, które są wyjątkowo lepkie i prawie nieprzepuszczalne dla wymywania wodą iz łatwością radzą sobie z dużymi ładunkami. LE oferuje również automatyczne systemy smarowania, które zapewniają, że smar jest nakładany we właściwe miejsce, we właściwym czasie, we właściwej ilości.

Olej silnikowy – jeśli szukasz dłuższej żywotności oleju, jednocześnie chroniąc silnik przed obciążeniem pracą, LE może pomóc w bezpiecznym wydłużeniu okresów między wymianami oleju dzięki naszym doskonałym, trwałym olejom silnikowym i analizie oleju LEAP.

Paliwo do silników wysokoprężnych – Woda może dostać się do paliwa w sprzęcie wysokoprężnym przechowywanym na zewnątrz, powodując utratę mocy. Wtryskiwacze brudzą się od nagromadzonej sadzy. Ponadto kwestie środowiskowe doprowadziły do ​​stosowania mniej wydajnego oleju napędowego w drogowych i terenowych urządzeniach mobilnych. LE oferuje polepszacze oleju napędowego, które rozwiązują te problemy. Mogą oczyścić pompy paliwa, wtryskiwacze i komory spalania, pomagając w ten sposób odzyskać oszczędność paliwa, zmniejszyć emisje i obniżyć całkowity koszt na kilometr lub liczbę godzin pracy.

Lina stalowa – czy Twoje liny stalowe, kable i liny holownicze zardzewiały, skorodowane lub postrzępione? Możesz chronić swoją linę stalową i kable przed obciążeniami wysokimi naprężeniami, obciążeniami udarowymi, szarpaniem i dużymi obciążeniami dzięki pełnej linii penetrujących i powlekających smarów do lin stalowych LE. Niezależnie od tego, czy chcesz, aby smar wniknął do rdzenia, czy też pokrywał i uszczelniał, LE oferuje pełną gamę ochronnych rozwiązań smarnych, w tym aplikatory smaru do lin stalowych, które zmniejszają koszty pracy i zapewniają bezpieczną i niezawodną pracę.

LE oferuje kompleksowe wsparcie na placach budowy

Oprócz oceny sprzętu na miejscu, konsultacji i serwisu, LE zapewnia następujące opcje dostosowywania i wartości dodanej:

  • Projektowanie, wdrażanie i wsparcie programu
  • Program do analizy oleju z interpretacją ekspercką
  • Edukacja i szkolenie w zakresie smarowania

LE z przyjemnością oferuje zalecenia dotyczące przemysłowych środków smarnych i niezawodności dla różnych zastosowań budowlanych oraz dostarcza dane dotyczące wszystkich naszych produktów, które pomogą Ci podjąć właściwą decyzję. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszych smarów, olejów przekładniowych, olejów do sprężarek, olejów hydraulicznych, olejów silnikowych i dodatków uszlachetniających do oleju napędowego, skontaktuj się z nami już dziś.