Gospodarowanie odpadami

Utrzymuj ciężarówki w ciągnięciu za pomocą smarów LE

Ciągła praca, duże obciążenia, wilgotne warunki i brud mogą zrujnować stan środków smarnych, na których polegasz każdego dnia, aby wykonać swoją pracę. Śmieciarki widzą najgorsze warunki, jeżdżąc w długich odstępach czasu z dużą ilością jałowych i zatrzymujących się i ruszających. Co gorsza, ekstremalne warunki środowiskowe, takie jak ciepło i zimno, mogą być szkodliwe dla długoterminowego zdrowia smaru, a ostatecznie sprzętu. Inżynierowie ds. Smarowania mogą pomóc w stworzeniu kompletnego programu niezawodności środków smarnych, który ochroni Twój środek smarny i sprzęt, oszczędzając czas i pieniądze.

LE ma rozwiązania pozwalające sprostać wyzwaniom związanym z odrzucaniem i odpadami

Trudne warunki mogą powodować nadmierne gromadzenie się sadzy i możliwe rozcieńczenie paliwa w oleju silnikowym, ale ulepszacz oleju napędowego LE może pomóc kontrolować wnikanie sadzy i zapobiegać gromadzeniu się sadzy do tego stopnia, że ​​staje się ona ścierna. LE może dostarczyć Ci wszystkie potrzebne Ci oleje silnikowe, płyny przekładniowe i suplementy paliwa, bezpiecznie wydłużając czas między wymianami oleju. Aby obliczyć potencjalne oszczędności, jakie Twoja operacja MOŻE osiągnąć dzięki zastosowaniu doskonałych olejów silnikowych LE, wypróbuj nasz kalkulator floty.

Wszystkie mechaniczne powierzchnie metalowe wymagają odpowiedniego smarowania, aby były chronione przed brudem, wilgocią, dużymi obciążeniami i wstrząsami. Wysokowydajne smary LE nie będą się stukać, topić ani spływać, pozostając niezwykle lepkim i odpornym na wodę. Smary te są idealne do operacji związanych z odpadami i odpadami, zwłaszcza do przegubów krzyżakowych, zawieszeń, układów napędowych, sworzni, sworzni szekli sprężynowych i łożysk kół.

LE ma również doskonałe smary przekładniowe, które wydłużają żywotność mechanizmów różnicowych, chroniąc je przed brudem, wilgocią, wstrząsami i dużymi obciążeniami. Wysokowydajne oleje przekładniowe LE są idealne do przekładni hipoidalnych i planetarnych w ciężkim sprzęcie mobilnym, a także w mechanizmach różnicowych. Są idealne do zastosowań wymagających stabilnych termicznie smarów o wysokiej wytrzymałości, które są odporne na utlenianie i tworzenie się szlamu, zapewniając jednocześnie ochronę przed zużyciem EP.

Potrzebujesz nieprzerwanej pracy i trwałych smarów. LE może pomóc w zapewnieniu niezawodności środków smarnych w całej Twojej działalności, niezależnie od tego, czy masz śmieciarki, śmieciarki, kompaktory, czy też kombinację dwóch lub trzech z nich. Jeśli masz pytania lub chcesz otrzymać rekomendacje od jednego z certyfikowanych lokalnych konsultantów LE, skontaktuj się z nami już dziś.